news-details

Buceschi: "Ankara'da oynayacağımız maçı daha rahat kazanabileceğimizi düşünüyorum"

THF Ankara Prof Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Başantrenör Costica Buceschi, "Çarşamba günü Bulgaristan ile oynadığımız maçta sergilediğimiz performansımızdan mutlu değilim. Ama Bulgaristan maçında alınan puan bizim için çok önemliydi. Ankara'da bu Pazar günü oynayacağımız maçı daha rahat kazanabileceğimize ve seyircilere güzel bir maç izletebileceğimizi düşünüyorum" şeklinde konuştu.

A Milli Kadın Hentbol Takımı Kaptanı Betül Yılmaz da, "Bulgaristan maçında, gerçekten kendi beklentimizin altında bir performans sergiledik. Hocamızın da mutsuzluğu bu nedenle. Biz de hayal kırıklığına uğradık performansımızdan ötürü. Ama iki puanı aldık ve mutluyuz bu açıdan. Bu hafta sonu yine Bulgaristan'a karşı oynayacağımız maç bizi bekliyor. Arkadaşlarım ve kendime olan inançla, hocamızın umuduna ek olarak söyleyebilirim ki, seyircimizin önünde çok daha iyi bir performans sergileyerek ve iki puanı daha hanemize ekleyerek gruptaki yerimizi sağlamlaştıracağımıza inanıyorum." dedi.

THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda 3 Mart oynanacak Türkiye-Bulgaristan müsabakası saat 17.00'de başlayacak. Karşılaşmada Yunanistan Hentbol Federasyonu'ndan Vasileios Charitsos ve Panagiotis Naskos ikilisi görev yapacak.

  Hibya Haber Ajansı