Dijital yolculuğunuza güvenle devam edin

ESET, kullanıcılarını  dijital yolculuklarında korumak için ürün portföyünü yeniledi. Bu yenilikler içinde geliştirilmiş gizlilik, iyileştirilmiş modem/router koruması, kaba kuvvet saldırılarını engellemek ve her zaman açık “tüm tarayıcıları koru” modu gibi çok sayıda yeni ve geliştirilmiş özellik bulunuyor. ESET’in bireysel müşterilerine sunduğu ürün grubu, fidye yazılımlarına karşı korumayı daha da arttırmak için Intel Core™ işlemcilerinde bulunan Intel’in donanım odaklı fidye yazılımı algılama teknolojisi olan Intel tehdit algılama teknolojisi ile entegre edildi.

Siber saldırıların sayısı arttıkça güvenlik ihtiyacı gelişmeye devam ediyor ve tüketiciler gitgide daha geniş kapsamlı bir dijital güvenlik çözümlerine ihtiyaç duyuyorlar. ESET tüketicilerin dijital güvenlikten ödün vermeden teknolojik gelişmelerden faydalanmalarına ve hayatlarını daha iyi hale getiren tüm çevrimiçi faaliyetleri güvenli bir şekilde yerine getirmelerine devam etmeleri için yeni ürünleriyle gereken güveni sağlıyor.

Dijital güvenliğinizden ödün vermeyin 

ESET, 30 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin uç nokta ve sistemlerini hem bilinen hem de daha önce hiç görülmemiş tehditlere karşı koruyan birden fazla tescilli teknoloji katmanına devamlı olarak yatırımlar yapıyor. Temel güvenlik yazılımı ESET NOD32 Antivirus, gelişmiş güvenlik yazılımı ESET Internet Security ve premium güvenlik yazılımı ESET Smart Security Premium’un yenilenmiş sürümleri kullanıcı cihazlarına yönelik korumayı yükseltiyor. Yeni sürümler kullanıcılara gönül rahatlığı sağlarken aynı zamanda dijital yolculuklarında nerede olurlarsa olsunlar 7/24 güvende olmalarını sağlıyor. ESET Internet Security ve ESET Smart Security Premium, daha deneyimli kullanıcılara korumaları ayrıntılı olarak özelleştirmeleri için ek seçenekler sunuyor. Güvenlik yazılımlarının tümü, zararlı yazılım algılamasını iyileştiren gelişmiş makine öğrenme teknolojisinin yanı sıra ödüllü antivirüs ve casus yazılımlardan koruma özelliklerine de sahip. 

ESET HOME ve ESET Mobile Security’de de yeni özelikler var

Bireysel tüketiciler için yönetim platformu olan ESET HOME, daha iyi bir korunma sağlamak amacıyla hesaba giriş yapmak için iki faktörlü kimlik doğrulamasını gerekli kılıyor. Ana ekrana genel korunma durumu aracını ekleyip kullanıcının korunma durumuna ilişkin daha iyi bir bakış sunuyor. ESET Mobile Security’nin en son güncellenmiş sürümü ile tüketiciler, gizliliği geliştiren yeni eklenmiş özelliklerle birlikte ana panonun yeni tasarımından yararlanabiliyorlar. SMS ve Bildirim koruması özelliği mesaj kullanıcıya ulaştıktan hemen sonra, daha internet sitesi açılmadan önce kötü amaçlı bağlantılara karşı koruyor. ESET Mobile Security, Android cihazlara yönelik en yaygın siber saldırılara karşı koruma sağlıyor. Bu çözüm, mobil cihazları ve verileri ele geçiren kötü amaçlı yazılımlara karşı kullanıcıları güvende tutuyor.   

Dünya ile aynı anda Türkiye pazarında

ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Erkan Tuğral, büyüyen dijital saldırılarla mücadele eden ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security ve ESET Smart Security Premium bireysel güvenlik yazılımlarının yeni versiyonlarını tüm dünyayla birlikte aynı anda Türkiye pazarına sunduklarını söyledi.  

Erkan Tuğral sözlerine şöyle devam etti: “Ne yazık ki tüketiciler çevrimiçi ortamda daha fazla zaman geçirdikçe ve daha çok sayıda bağlı cihaza sahip oldukça kötü amaçlı aktörler için gitgide daha değerli hale geliyorlar. Bu durumla mücadele etmelerine yardımcı olmak için ESET olarak kullanıcılarımıza, dijital yolculuklarında nerede olursa olsunlar tüm cihazlarında kendilerini güvende tutacak eksiksiz bir dijital güvenlik çözümü sunuyoruz. "

Dijital işlemlerinizi endişe duymadan yapın 

ESET Türkiye Ürün ve Pazarlama Müdürü Can Erginkurban ESET’in önleme teknolojisinin alanının en yoğun çok katmanlı ve etkili teknolojisi olduğunu söyleyerek şu açıklamalarda bulundu: “Bireysel ürünlerimize getirdiğimiz yenilikler, teknolojiden iyi anlayan tüketicilerin yanı sıra teknolojiye yönelik daha kısıtlı bilgisi olan tüketicilerin de cihaz ve verilerini korumalarına yardımcı olacak.  Böylece kullanıcılar, endişe duymadan çevrimiçi bankacılık işlemleri veya alışverişlerini yapabilecek, parolalarını güvende tutabilecek, verilerini şifreli bir şekilde saklayabilecek, kameralarını koruyabilecek, bağlı cihazlarının güvenliğini kontrol edebilecek, kayıp dizüstü bilgisayarlarının yerini bulup bunları koruma altına alabilecekler.  Dahası ev yöneticisi konumundaki deneyimli kullanıcılarımız tüm aile bireylerini güvende tutmalarına yardımcı olacak kişisel ve özelleştirilmiş aylık güvenlik raporuna ulaşabilecekler, tüm aile bireylerine ait cihazların güvenlik durumlarını anlık olarak kontrol altında tutabilecekler.” 


Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.