İllüzyon dünyasına yolculuğun yeni adresi: Emaar Square AVM!

İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da, 2019 yılından bu yana her yaştan macera severin uğrak noktası olan Museum of Illusions, şimdi de Anadolu Yakası’nda bulunan Emaar Square AVM’de ziyaretçilerini ağırlıyor.

Dünyanın 31 farklı şehrinde bulunan Museum of Illusions, Anadolu Yakası’ndaki ilk şubesini Emaar Square AVM’ de açtı. Açıldığı günden bu yana yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Museum of Illusions İstanbul, her yaştan ziyaretçide merak uyandırmaya ve illüzyonlarla büyülemeye şimdi de Anadolu Yakası’nda devam ediyor.

Ziyaretçilerinin duyularını harekete geçirerek bilinmez bir yolculuğa çıkaran müze, birbirinden farklı deneyim alanlarıyla da dikkat çekiyor. Ters oda, Sonsuzluk Odası, Hologramlar, Ames Odası, Bina İllüzyonu, Vortex Tüneli gibi odalarda ziyaretçiler; optik, fotografik ve interaktif illüzyon deneyimleri yaşıyor.

Ziyaretçiler illüzyonların bir parçası haline geliyor

Museum of Illusions İstanbul Anatolia’yı diğer müzelerden ayıran en önemli özelliklerden biri de kişinin kendi deneyimiyle, illüzyonların bir parçası haline gelmesi oluyor. İnteraktif öğrenme ve eğlenme alanları ile de dikkat çeken Museum of Illusions İstanbul Anatolia, aynı zamanda çocukların yaratıcılıklarını geliştirilmesine büyük katkılar sağlıyor. İstiklal şubesinden farklı olarak yeni sergilerin ve konseptlerin bir arada olduğu Anatolia şubesi de ziyaretçilerden yoğun ilgi görmeye başladı.

Museum of Illusions İstanbul Anatolia’da eğlenceli anlarınızı ölümsüzleştirin

Museum of Illusions İstanbul Anatolia, sosyal medyada paylaştığınızda herkeste hayranlık uyandıracak fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor. Bu müzede eğlenmek, gülmek, çığlık atmak ve bol bol fotoğraf çekmek serbest. Sağlık ve hijyen önlemlerinin üst düzeyde alındığı Museum of Illusions İstanbul Anatolia, haftanın her günü 10.00-21.00 saatleri arasında Emaar Square AVM -1. Katta hizmet veriyor.  


Hibya Haber Ajansı

Okunma