Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, misafirlerini doğayla buluşturuyor.

Earth Lab atölye çalışmalarında insanlığın binlerce yıllık bilgi birikimi ışığında ortaya çıkan doğal malzemelerle fermante ürünler, mum, sabun, vücut peelingi, dudak koruyucusu gibi ürünlerin yapımı misafirler ile paylaşılıyor

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, dünyaca ünlü sürdürülebilirlik felsefesini misafirleriyle paylaştığı Earth Lab atölye çalışmaları ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. 

Pek çoğu Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un kendi organik bahçesinden elde ettiği bitkilerden yaratılan esanslar, sabunlar, mumlar ve kişisel bakım ürünleri ile insanlığın binlerce yılda biriktirdiği kadim öğretiler misafirlerle buluşturuluyor. Doğaya saygılı üretim yöntemleri ve sıfır atık politikası ile gerçekleştirilen interaktif atölye çalışmalarında, misafirlere kendi kişisel bakım malzemelerinden, fermente ürünlere kadar geniş yelpazede doğal ürünü hazırlayacakları unutulmaz bir deneyim yaşatılıyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul Sürdürülebilirlik Müdürü Ata Özmen önderliğinde gerçekleştirilen atölye çalışmalarında; doğal ve yerel ürünler kullanılarak misafirlere kendi mum, sabun, kombucha ve kişisel bakım malzemelerini üretme imkanı tanınıyor. Bu eşsiz deneyimin her anında Six Senses’ın dünya çapında ünlü sürdürülebilirlik felsefesi ve doğaya saygılı işletme anlayışı da misafirlerle paylaşılıyor.

Earth Lab Atölye çalışmalarına ek olarak; Six Senses Kocatas Mansions, İstanbul; yerel ve lokal üreticileri desteklemek, ambalaj kullanımını minimum seviyeye çekmek, geri dönüşüm hassasiyeti, plastik kullanımını sıfır düzeyine indirmek, çevre dostu temizlik ürünleri kullanmak, enerji tasarrufu konularında da hassasiyetle çalışmalarını sürüdüyor. 2022 itibariyle plastiksiz bir hayata geçmeyi hedefleyen Six Senses Kocatas Mansions, doğayı korumayı amaçlayan çalışmalarını Earth Lab atölyelerinde misafirleriyle paylaşıyor. 

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, sürdürülebilirlik felsefesi ışığında sunduğu üstün konaklama ve servis anlayışıyla unutulmaz gurme deneyimler için misafirlerini bekliyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma