Home Belediye Ücretsiz BESYO, PMYO ve POMEM hazırlık kursu kayıtları başladı

Ücretsiz BESYO, PMYO ve POMEM hazırlık kursu kayıtları başladı

by ozsozhaber

Bağcılar Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) ile Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu’nda (BESYO) okumak isteyen gençler için ücretsiz hazırlık kursu veriyor. 18 Şubat’a kadar kayıt yaptıranlar, ilgili sınavın tarihine kadar uzmanlardan eğitim alacak.

Bağcılar Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) ile Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu’nda (BESYO) eğitim görmek isteyen gençlere imkan sunuyor.

Başarıya koşanlara destek oluyoruz

Göztepe Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek kurslardan PMYO, BESYO ve POMEM’e giriş kriterlerine uyan kişiler yararlanabilecek. Uzman eğitmenlerin gireceği derslerde, yetenek sınavlarında kullanılan parkurların birebir modelleriyle eğitim verilecek. Gençlerin başarıya koşmalarında onlara destek olduklarını dile getiren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Polis olmak veya spor alanında kariyer yapmak isteyen gençlerimizi ücretsiz olarak sınavlara hazırlıyoruz. Derslere katılan ve çalışan kursiyerlerimizin başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Kayıtlar, 18 Şubat 2022 tarihine kadar www.bagcilar.bel.tr adresi üzerinden online olarak yapılacak.

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment